Cativa utilizatori

NUME

 TELEFON SAU E-MAIL

Ana Opait

aopait@hotmail.com , aopait@electroputere.ro

BRIOL SP.COM S.R.L.

056183490

CENTRUL DE AFACERI "TRANSILVANIA ORADEA"

cato@rdsor.ro

Chisu Dan

093127659

Cinca Remus

cinca@mail.dnttm.ro

Claudia Sanduleac

Claudia.Sanduleac@unilever.com

COMBINATUL SIDERURGIC RESITA

055/211001

Conf. dr. Liviu Dragomirescu

01/6428012

CRIPTON ALMIT SRL

061/742547

Cristina Trandafir

041/589183

ELECTRICA S.A. ORADEA

059/415598

Florea Florian

092/747124

I.S.C.I.R. CONSTANTA

041/611754

Ionutz Balaj

ionutz@nextra.ro

Mariana Toma

mariana_toma@hotmail.com

Miron Mircea

mm57@soros.litm.ro

Pavel Dan

01/2522552

PETACO S.R.L.

030/520159

Radu Bogdan

bogdan@dnctil.ro

ROMTELECOM S.A.

MESTERGINA@mail.rtns.ro

S.C. D.P.S. S.A. SUCEAVA

030/213594

S.C. EUROLANGUAGE S.R.L.

051/418557

S.C. FALPA IMOBILIAR S.R.L.

falpa@texnet.ro

S.C. PROART S.R.L.

060/617092

S.C. SANTOS S.R.L.

043/231202

S.C. SLOT S.A.

064/431331

SIGMA ELECTRONIX S.R.L.

060/650743

SPITAL ORAVITA

055/226975

TRANSROMANIA TRADING S.R.L.

01/4119972


Cer scuze sutelor de utilizatori care nu au fost mentionati!
Utilizatorii care doresc sa apara in acest tabel, sau cei mentionati care nu doresc sa mai apara, ma pot contacta prin e-mail la mvrapcea@hotmail.com sau telefonic la 092767796.
Va multumesc!